نظر شما؟

حس می کنم این جا به یه اتاق تکونی احتیاج داره٫ نه؟!

شما نظرتون چیه؟ همین طوری خوبه؟ بتکونیمش؟ اصلا بکوبیمش از اول بسازیم؟ یا دیگه نسازیم؟!

دوست دارم نظر دوستانی که میان و این جا رو می خونند بدونم! برای چی به این جا سر می زنند و فکر می کنند اشکالاتش چیه؟ خوبیهاش چیه؟ چطوری باشه بهتره؟ اصلا نباشه چطوره؟

خیلی خوشحال میشم که صادقانه پیشنهادتون و انتقادتون رو بشنوم! اگر زحمت می کشید و نظر میدید لطف کنید دقیق توضیح بدید! اگر نه٫ هر طور که شما دوست دارید هم قبوله!

منتظرم!

/ 28 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قادری-سید علی

مطالبش خیلی جالبست. در ضمن ما هم اینجوری تا حدودی از اوضاع و احوال شما با خبر میشیم. البته تغییر لازمه موفقیت است .از فرهنگ ژاپن و خودتان در اونجا بیشتر بنویسید. موفق باشید.

آسمان

سلام نرگس جان بايد بگم من این وبلاگو همين جوری که هست خیلی دوست دارم. همين طوريکه با بيانی ساده و واقع بينانه از تجربيات و ديده هات در سرزمين های دور مينويسی. ولی خب ميگن هيچ وقت فکر نکنيد کامليد هميشه جايی برای پيشرفت هست. اگر به من باشه به عنوان یه تغییر ميگم بيشتر بنويس و تند تر آپ کن تا ما زود به زود نوشته های قشنگتو بخونيم. راستی سر نمی زنی به وبلاگ ما؟ خوشحال ميشم منو از نظرات ارزشمندت بهره مند کنی.

شهاب

سایت خیلی خوبی دارید من از خواندن مطالب این سایت خیلی لذت می برم لطفا ادامه بدین

مهشيد

سلام نرگس جون نمی دونم چرا اينقدر زود به فکر اتاق تکونی افتادی. چون تا اون جايی که می دونم اينجا هنوز يک سالش هم نيست. در هر حال من که واقعا از وبلاگت لذت می برم و هميشه سر می زنم. فکر می کنم روندی که پيش گرفتی خيلی خوبه و حالا حالاها نيازی به اتاق تکونی نيست. مگر اينکه خودت واقعا اين نياز رو احساس کنی! در ضمن اگر يه سری هم به وبلاگ من بزنی و نظرت رو بگی واقعا خوشحال می شم.

شيوا

خونه‌تکونی؟ واسه چی؟ مگه اين‌جا چشه؟

مريم پارسی

به نظر من بذار بمونه. خواننده عادت می کنه بعد از يه مدت. خونه تکونی اتفاق خيلی مهميه. زوده به نظر من.

مادر سپپيد

سلام نرگس جان . ببخش من کمتر اين شبها ميتونم آنلاين بشم . ايميل ميزنم . هنوز شياف رو ميخواييم . ممنونم از پيگيريت . سلامت باشی عزيزم

ليلی

سلام نرگس جان! خونهه تکونی هميشه خوبه! اين طوری انرژی تازه توی خونه اينترنتی تو جاری ميشه. مراقب خودت باش.

مامان محمود

سلام نرگس جون. امروز اخبار زلزله رو میشنیدم یاد شما بودم. انشالله که خدا پشت و پناهتون باشه. مواظب خودت باش.

ريحانه

سلام نرگس جون من هم با نظر مهشيد کاملا موافقم. برای من مطالبی که می نويسی خیلی جالبه!